Jiangsu Kingsder New Material Technology Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców żywicy PC o wysokim przepływie w Chinach. Zależy nam na dostarczaniu klientom na całym świecie wysokiej jakości surowców z tworzyw sztucznych posiadających certyfikat UL. Jeśli zamierzasz sprzedawać hurtowo tanią żywicę komputerową o wysokim przepływie, zapraszamy do otrzymania wyceny i bezpłatnej próbki z naszej fabryki. Przyjmujemy również zamówienia niestandardowe.
Opis
Pelety PC o wysokim przepływie odnoszą się do gatunków o wysokim wskaźniku płynięcia, zazwyczaj MFR wynoszącym 20 lub więcej. W porównaniu z komputerem PC o niskim-MFR przepływ jest bardziej płynny; w tej samej temperaturze i ciśnieniu stopiony materiał szybciej wypełnia formę.
Części zaprojektowane tak, aby były cienkie, lekkie i skomplikowane, zależą od płynności pelletu. W przypadku formowania cienkich-ścianek, gdy przepływ jest niewystarczający, żebra, narożniki i drobne otwory na drugim końcu wnęki nie mogą zostać całkowicie wypełnione. Powstałe części są krótkie-lub mają widoczne ślady przepływu i nie spełniają wymagań dotyczących wyglądu.
Jeśli chodzi o wydajność, najwyższej jakości granulat PC o wysokim przepływie zapewnia jednocześnie dobrą udarność i odporność na ciepło. Oprócz bazy o wysokim-przepływie, inne właściwości można dostosować do potrzeb klienta. Na przykład SABIC LEXAN ML7682 oferuje wysoką płynność w połączeniu z ognioodpornością, a LEXAN LSHF łączy wysoką płynność ze stabilną odpornością na promieniowanie UV.
Pelety PC o wysokim przepływie stosowane są głównie w przemyśle elektronicznym i oświetleniowym. Produkty takie jak cienkie-obudowy telefonów ściennych i akcesoria do telefonów, obudowy ładowarek, osłony lamp LED i elementy światłowodów opierają się na wysokim przepływie, aby wypełnić złożone wnęki o cienkich-ścianach. Wiele części samochodowych wymaga również-cienkościennych-komputerów o wysokim przepływie. Części wewnętrzne, takie jak listwy ozdobne deski rozdzielczej i łopatki nawiewów, wymagają zarówno łatwego formowania, jak i odporności na uderzenia. Opakowania medyczne i opakowania precyzyjne również wymagają dobrego przepływu, na przykład cienkie-wtryskiwane-części ścienne i elementy konstrukcyjne zestawów odczynników, w przypadku których nie można uzyskać drobnych szczegółów bez wystarczającego przepływu.
Specyfikacje produktu
| WŁAŚCIWOŚCI | TYPOWE WARTOŚCI | JEDNOSTKI | METODY BADAŃ |
| Naprężenie rozciągające, Yld, typ I, 50 mm/min | 60 | MPa | ASTM D638 |
| Odkształcenie rozciągające, brk, typ I, 50 mm/min | 130 | % | ASTM D638 |
| Moduł rozciągania, 5 mm/min | 2270 | MPa | ASTM D638 |
| Naprężenie zginające, Yld, 1,3 mm/min, rozpiętość 50 mm | 100 | MPa | ASTM D790 |
| Moduł sprężystości, 1,3 mm/min, rozpiętość 50 mm | 2240 | MPa | ASTM D790 |
| Twardość, Rockwell R | 120 | - | ASTM D785 |
| Izod Impact, karbowany, 23 stopnie | 728 | J/m | ASTM D256 |
| Izod Impact, karbowany, 0 stopni | 699 | J/m | ASTM D256 |
| Izod Impact, karbowany, -30 stopni | 110 | J/m | ASTM D256 |
| Temperatura mięknienia Vicata, szybkość B/50 | 135 | stopień | ASTM D1525 |
| HDT, 0,45 MPa, 3,2 mm, niewyżarzane | 121 | stopień | ASTM D648 |
| HDT, 1,82 MPa, 3,2 mm, niewyżarzane | 110 | stopień | ASTM D648 |
| CTE, -40 stopni do 40 stopni, przepływ | 8.E-05 | 1/ stopień | ASTM E831 |
| Środek ciężkości | 1.2 | - | ASTM D792 |
| Skurcz formy, płynięcie, 3,2 mm | 0.5 - 0.7 | % | Metoda SABICA |
| Szybkość płynięcia stopu, 300 stopni / 1,2 kgf | 40 | g/10 min | ASTM D1238 |
| Objętość stopu, MVR przy 300 stopniach /1,2 kg | 38 | cm³/10 min | ISO1133 |
| Transmisja światła, 2,54 mm | 88 | % | ASTM D1003 |
| Zamglenie, 2,54 mm | <1 | % | ASTM D1003 |
| Certyfikat UL, klasa płomienia 94V-2 | Większe lub równe 1 mm | - | UL94 |
| * Jako przykład weź SABIC HFD1810 | |||
Często zadawane pytania
P: Jak wybrać odpowiedni stopień przepływu?
O: Zasada wyboru jest prosta: - wybierz wystarczająco wysoki MFR, aby całkowicie wypełnić gniazdo formy; wyższy MFR nie zawsze jest lepszy. W przypadku cienkich i złożonych ubytków powszechnie stosuje się gatunki o MFR 20–25; w przypadku bardzo-dużych, bardzo cienkich części zalecane są gatunki o MFR 39–42.
Popularne Tagi: żywica PC o wysokim przepływie, Chiny dostawcy żywicy PC o wysokim przepływie, fabryka, Żywica PC ogólnego przeznaczenia




